Exkluzivní nabídka 

Na světě je spousta lidí a každý z nás má jiné potřeby. Během svých cest mám možnost potkat spousta zajímavých lidí a každý z mých klientů je něčím vyjímečný! Čím dál více se potkávám se skupinou lidí, kteří chtějí cestovat, ale nebaví je přizpůsobovat se jiným lidem, jsou rádi na cestách osamotě, možná jsou to introverti a nebo mají ve svém každodenním životě kolem sebe spousta lidí a chtějí si jen odpočinout.

 Pokud patříš k této skupině lidí, jseš tady na mých stránkách správně!

Mám za sebou spoustu takových cest s jednotlivci a musím říct, že to má své výhody. Během cest si můžeme dovolit stopování, improvizovat, snáž se společně domluvíme na konkrétním iteneráři a taková cesta je navrhnuta přímo na míru. Cestovatel si odnáší daleko více zážitků a vzpomínek.  Na tomto druhu akcí se rozhodně nebudeš nudit, nabízím to co Ti žádná cestovní kancelář nenabídne.

Co v ceně dostaneš!

 • Vybereš si destinaci z mé nabídky nebo si zadáš vlastní a já Ti připravím itenerář podle tvých představ.

 • Průvodcovské služby po celou dobu trvání akce. Ty se nebudeš o nic starat, každý den společně budeme konzultovat podrobný plán dalšího dne. Na cestách můžeme improvizovat.

 • Video z celé tvé cesty a fotografickou dokumentaci.

 • Chceš zažít něco netradičního? Není problém, pokud se nebude jednat o cestu do vesmíru 😁

 • Ukážu Ti místa, která se ve skupinové cestě nedají realizovat

  Co Tě to bude stát?

No popravdě, tahle nabídka není pro každého, ale co si budeme povídat, nejedná se taky o klasický zážitek a já Ti za tu cenu předávám mé dlouholeté zkušenosti, svůj čas a netradiční formu cestování. Takže jestli jsi to dočetl/a až sem, podívej se na část z mé nabídky, vyplň formulář a můžeš se těšit na cestu.Gruzie

Gruzie nabízí spousta dobrodružství ať už na horách, na památkách nebo chceš poznat zajímavá místa. Během naší cesty budeme využívat převážne Maršrutku, vlak, metro a treba i offroad 4x4. V Gruzii doporučuji strávit něco kolem 11 dní. 

Orientační cena: 105.600,- CZK 

 • cena je uvedena na osobu (průvodcovské služby, příprava iteneráře, fotografické služby)

 • V ceně není zahrnuta letenka, doprava, strava a ubytování)Madeira

Neznám nad nikoho kdo by nehtěl poznat krásy Madeiry. Tenhle portugalský ostrov je tak různorodý, rozkvetlý, voňavý až se z toho podlamují kolena. Horské treky, koupání v Atlantiku, dobré jídlo a víno na cestě po Madeiře rozhodně nebude chybět. Ostrov se dá projet místními autobusy a mám zde dobrou zkušenost e stopováním. Na Madeiru je ideální vyrazit na 9 dní. 

Orientační cena: 86.400,- CZK

 • cena je uvedena na osobu (průvodcovské služby, příprava iteneráře, fotografické služby)

 • V ceně není zahrnuta letenka, doprava, strava a ubytování)


Ferratový přechod Brenta - Dolomity

Ferratový přechod v Dolomitech v pohoří Brenta patří mezi nejkrásnější přechody. Na přenocování se využívají horské chaty, kde je k dispozici polopenze. Tenhle přechod stojí rozhodně za to a výhledy do okolí jsou fascinující.

Orientační cena: 38.400,- CZK

 • cena je uvedena na osobu (průvodcovské služby, příprava iteneráře, fotografické služby)

 • V ceně není zahrnuta letenka, doprava, strava a ubytování)


Objednejte si moje služby

Vyplň všechny potřebné údaje a já se Ti ozvu co nejdříve zpět.

Přečtěte si jako první, co je nového