Kalendář

Nejbližší akce, které připravuji a je možné se na ně přihlásit. Mrkni na to a přidej se!

Základní Ferratový Kurz - Český Krumlov

Termín:  květen - říjen

Základní ferratový kurz je tvořen tak, aby účastník zvládl základní pohyb po ferratě o obtížnosti C se správným navázáním ferratového vybavení a základními informacemi o bezpečném plánování ferratových túr. Kurz je pro začátečníky, ale i pro pokročilé, kteří se chtějí naučit správnou metodiku a zbavit špatných návyků.

        

Drachenwand zajištěnou cestou

Termín: 22.6. 2024

Jednodenní vzrušujíci dobrodružstvi na jednu z nejoblínějších zajištených cest v Rakousku v oblasti Solné komry. Užijeme si dechberoucí výhledy a pokud počasí dovolí, tak si dáme i koupání v jezeře.

Vrchol Traunstein - zajištěnou cestou

Termín: 29. - 30.6.2024

Strážce solné komore na břehu jezera Traunsee si vyjdeme zajištěnou cestou s přespáním na horské chatě, kde si vychutnáme západ a vychod slunce s výhledy na alpské vrcholky.

Dárkové poukazy

Pokud hledáte originální a překvapivý dárek pro své blízké, právě jste na správném místě!

Dárkové poukazy jsou skvělým způsobem, jak udělat radost a zároveň umožnit obdarovanému si vybrat to, co si opravdu přeje.

VHT ve Svanetii

Termín: 05. - 14.09.2024

Vysokohorská turistika ve Svanetii je nezaoomenutelný zážitek zážitek pro každého, kdo miluje přírodu, dobrodružství, hory, vodopády, ledovce a horská jezírka. Připravte si své turistické vybavení a vydejte se na nezapomenutelnou cestu do této malebné horské oblasti. 

Přechod Brenty zajištěnou cestou

Termín: 08. - 11.08. 2024 

Tato horská oblast v italských Dolomitech nabízí nádherné výhledy, strmé skalní stěny a vzrušujíci zajišzptěné cesty vybavené ocelovými lany a žebříky. Každý krok vás přiblíží k úchvatným výhledům, které si budete pamatovat navždy.

Lago di Garda - zajištené cesty

Termín: 19. - 22. 09. 2024

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.


Ferraty v Andalusii

Termín:  07. - 13.11. 2024

Andalusie není jen o plážích, ale taky o ferratách, VHT, v zimním období i o lyžování, ale i o surfování a kitování. Průměrná teplota v zimě v Andalusii je kolem 15 stupňů.


Pohodová turistika na Madeiře

Termín: 21. - 28. 11. 2024

Na ostrově Madeira nás čeká krásných 8 dní. Při naší cestě navštívíme spoustu zajímavých a krásných míst, nachodíme stovky kilometrů podél levad, vystoupáme na dva nejvýznamější vrcholy ostrova Pico Ruivo 1862 m a Pico Grande 1654 m.

Sněžnice ve Svanetii (Sakartvelo)

Termín: 08. - 16. 02. 2025, 01. - 09. 03. 2024

Pojeď poznat krásnou přírodu pod Velkým Kavkazem v zimním období na sněžnicích. Túry jsou vytvořené tak, aby je zvládali i začátečníci. Během našeho pobytu nahlédneme i do domácího prostředí starého Svánského národa.

Sněžnice na Dachsteinu

Termín: 21. - 23.3.2025

Sněžnicový kurz na masivu Dachstein je vhodný pro úplné začátečníky, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s chůzí na sněžnicích. Během víkendu se naučíme správnou techinku chůze na sněžnicích a užijeme si překrásné výhledy do okolí.