Kalendář

Nejbližší akce, které připravuji a je možné se na ně přihlásit. Mrkni na to a přidej se!

Sněžnice ve Svanetii (Sakartvelo)

Termín: 01. - 09. 03. 2024

Pojeď poznat krásnou přírodu pod Velkým Kavkazem v zimním období na sněžnicích. Túry jsou vytvořené tak, aby je zvládali i začátečníci. Během našeho pobytu nahlédneme i do domácího prostředí starého Svánského národa.

Sněžnice na Dachsteinu

Termín: 22. - 24.3.2024

Sněžnicový kurz na masivu Dachstein je vhodný pro úplné začátečníky, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s chůzí na sněžnicích. Během víkendu se naučíme správnou techinku chůze na sněžnicích a užijeme si překrásné výhledy do okolí.


Základní Ferratový Kurz - Český Krumlov

Termín: 17.5.2024 v 14:00 hod.             19.5.2024 v 10:30 hod., 25.5.2024 v 11:00 hod.,

Základní ferratový kurz je tvořen tak, aby účastník zvládl základní pohyb po ferratě o obtížnosti C se správným navázáním ferratového vybavení a základními informacemi o bezpečném plánování ferratových túr. Kurz je pro začátečníky, ale i pro pokročilé, kteří se chtějí naučit správnou metodiku a zbavit špatných návyků.

        

Vrchol Traunstein - zajištěnou cestou

Termín: 29. - 30.6.2024

Strážce solné komore na břehu jezera Traunsee si vyjdeme zajištěnou cestou s přespáním na horské chatě, kde si vychutnáme západ a vychod slunce s výhledy na alpské vrcholky.

Dárkové poukazy

Pokud hledáte originální a překvapivý dárek pro své blízké, právě jste na správném místě!

Dárkové poukazy jsou skvělým způsobem, jak udělat radost a zároveň umožnit obdarovanému si vybrat to, co si opravdu přeje.

VHT ve Svanetii

Termín: 05. - 16.07. 2024

Vysokohorská turistika ve Svanetii je nezaoomenutelný zážitek zážitek pro každého, kdo miluje přírodu, dobrodružství, hory, vodopády, ledovce a horská jezírka. Připravte si své turistické vybavení a vydejte se na nezapomenutelnou cestu do této malebné horské oblasti. 

Přechod Brenty zajištěnou cestou

Termín: 08. - 11.08. 2024 

Tato horská oblast v italských Dolomitech nabízí nádherné výhledy, strmé skalní stěny a vzrušujíci zajišzptěné cesty vybavené ocelovými lany a žebříky. Každý krok vás přiblíží k úchvatným výhledům, které si budete pamatovat navždy.

Ferraty v Andalusii

Termín:  07. - 13.11. 2024

Andalusie není jen o plážích, ale taky o ferratách, VHT, v zimním období i o lyžování, ale i o surfování a kitování. Průměrná teplota v zimě v Andalusii je kolem 15 stupňů.