Reference

Tento kurz doporučuji! Vždy mě ferrata lákala, ale mám trochu strach z výšek a chyběla mi odvaha. Hanka mi odvahu dodala - na začátku kurzu vše vysvětlí, vše je možné si vyzkoušet a strach pomalu mizí…až se ztratí úplně :-) A tam nahoře je to neskutečný zážitek !

Šárka

Ferratový kurz v Českém Krumlově

Super kurz, který bych doporučil všem kteří chtějí začít s ferratami.Než jsem šel na ferratový kurz, myslel jsme si jak jsou ferraty jednoduché a že stačí jen výstroj a jít.Ale není to tak a teď díky Hance vím, že to tak není.A kdo se boji výšek či neví jak začít.Tak doporučuji tento kurz,protože nejenže překonáte sami sebe, ale i budete vědět jak a čím začít a jak postupovat.

František


Ferratový kurz v Českém Krumlově


Super kurz, kde se začátečník seznamující se s ferratami dozví nejdůležitější info. Co vše předchází tomu, aby vůbec na ferratu mohl vstoupit. Následuje zapůjčení a oblečení výbavy.Hanka samozřejmě vše překontroluje. Nebyl mezi námi jedinec, který by vše nasadil správně!😆 A následuje samotné lezení, kdy Hanka radí, kudy vede nejlepší cesta a kde je ve skále vhodný stupínek k nášlapu👍. Vše bezpečně zvládnuto, doporučuji a Hance děkuji za profi přístup!🤩 Těším se opět příště!🪢.

Lucie

Ferratový kurz v Českém Krumlově

Reference