Rakousko

Dachstein na sněžnicích

Termín: 21.-23.3.2025

               

Uprostřed pohádkové krajiny se tyčí masiv Dachstein, který je velmi oblíbený mezi milovníky zimních sportů. Jistota sněhu je tu od prosince až do dubna a tak nám nebude nic bránit v tom, abychom nasadili sněžnice a během tři dnů si užili pohodu a výhledy na samotný Dachstein a další alpské vrcholy v okolí. 

Vrchol Traunstein 1691 m ferratou

Termín: 29. - 30.6.2024

Vrchol Traunstein 1691 m nabo taky Strážce solné komory se na hází na břehu jezera Traunsee u města Gmunden. Vrchol sice nepatří mezi velikány v této oblasti, ale díky převýšení 1250 m je rozhodně zajímavý a není úplně vhodný pro začátečníky.

Ferraty v Solné komoře

Termín: na objednání


Solná komora patří mezi jednu z nejkrásnějších oblastí v Rakousku. Výhledy na alpské vrcholy jsou doplněny ledovcový mi jezery a jezírky, kterých je zde celkem 76. Společně si projdeme zajištěné cesty, které nám zajistí ty nejkrásnější výhledy  na masiv Dachstein a další alpské vrcholy přímo uprostřed Solné komory.


Drachenwand zajistěnou cestou

Termín: 22.6.2024

Vydáme se společně na jednodenní vzrušující dobrodružství směrem k vrcholu Drachenwand zajištěnou cestou o obtížnosti C, kde se setkáme se strmými skálami a úzkými hřebeny.