Španělsko Andalusie

Andalusie se nacházi v jižní části Španělska kde slunce svítí 300 dní v roce a její kontrast a rozmanitost vás překvapí na každém kroku. Andalusie není jen o plážích, ale taky o ferratách, VHT, v zimním období i o lyžování, ale i o surfování a kitování. Průměrná teplota v zimě v Andalusii je kolem 15 stupňů. A my jsme se rozhodli, že si tu užijeme zimu. A tak máme pro vás připravené skvělé ubytování v našem pronajatém domečku, spoustu zajímavých programů. Rádi vás u nás přivítáme a ještě raději se o vás postaráme.


Ferraty v Andalusii

Termín: 27.3.-3.4.2023

Andalusie se nacházi v jižní části Španělska kde slunce svítí 300 dní v roce a její kontrast a rozmanitost vás překvapí na každém kroku. Andalusie není jen o plážích, ale taky o ferratách, VHT, v zimním období i o lyžování, ale i o surfování a kitování. Průměrná teplota v zimě v Andalusii je kolem 15 stupňů.

Ubytování v Andalusii

Termín: listopad - duben

Ubytování se nachází v rodinnem domě v malé vesničce Punta Carnero, která je v blízkosti města Algeziras. Vesnička sousedí s přírodní rezervací, kterou vyuźívají stěhovavý ptáci k odpočinku při přeletu z Afriky a z Evropy. Nejzajímavější místa při dojezdu autem do 45 min. Gibraltar a Tarifa.

Road Trip Andalusii

Termín: listopad - duben

Andalusie se nachází na jihu Španělska. Vášnivé tanečnice flamenca, býčí zápasy, romantické venkovské hrady, vyhlášená gastronomie, města plná památek, nedotčená krajina s horskými hřebeny a okouzlující pobřeží. Tak nějak si můžete ve zkratce představit co zde můžeme zažít a jaká Andalusie vlastně je.